Przeliczanie ocen wg. nowych ustawień profilu Zakładanie konta

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy na różnych etapach życia zetknęli się z problemem świadomego, zdrowego odżywiania. Część z nas zainteresowała się nim z powodów zdrowotnych, a inni zajmują się tym zawodowo. Jesteśmy przekonani o sensowności i pozytywnym wpływie dobrze dobranej diety na zdrowie i samopoczucie . Wszyscy wiemy, że lepiej jest po prostu nie kupować niezdrowych, nieodpowiednich dla nas produktów, ale skąd wiedzieć, które są nieodpowiednie? Postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które odpowie na to pytanie i uprości stosowanie zdrowej diety na co dzień.

Tak powstał pomysł serwisu FiFiFo (z ang. Find Fit Food), który ma umożliwiać każdemu użytkownikowi zdefiniowanie indywidualnego profilu żywieniowego, a następnie w prosty i wygodny sposób pokazać stopień dopasowania każdego produktu do własnych preferencji. Dzięki temu nie trzeba już będzie wczytywać się w drobny druczek na etykietach, ani zastanawiać się co oznaczają dziwnie brzmiące nazwy składników wymienionych na opakowaniach.

Jeżeli nasz pomysł znajdzie uznanie w Waszych oczach, będziemy rozbudowywać serwis o kolejne funkcjonalności, sukcesywnie zwiększać bazę towarów, a przede wszystkim wsłuchiwać się w Wasze opinie i pomysły. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy stworzyć serwis, który wielu osobom przyniesie codzienne, drobne korzyści, które w dłuższej perspektywie mogą dać imponujące efekty.

Oddajemy w Wasze ręce pierwszą wersję serwisu FiFiFo.